Kipsplaadid

Norgips Standardplaat GKB 12,5 S Light

Standardplaat kasutamiseks kohtades kus heliisoleerivad omadused ei ole primaarsed. Kergem kui GKB Q standardplaat (7,6 kg/m2) ning saadaval piiratud mõõtudes.

Norgips Standardplaat GKB Q 12,5

Põhiline ja optimaalseim ehitusplaat kergkonstruktsioonide ehituseks. Kipsist plaadi südamiku mõlemad küljed ja pikiservad on kaetud kartongiga. Faasitud pikiservad tagavad ühtlase ja sileda lõpptulemuse.

Plaadid on standardina laiusega 1200mm, saadaolevad pikkused leiate altpoolt tabelist. Vajadusel on võimalik toota ka kliendi poolt soovitud pikkusega kipsplaate, mis eriti suuremamahuliste tööde puhul võimaldavad märkimisväärset kokkuhoidu nii ajas kui tööjõus ning samas vähendab käitlusel tekkivat jäätmete hulka.

edasi artikli juurde

Norgips Hard 13 tugevdatud kipsplaat

Suurendatud tugevusega kipsplaat, mis on ette nähtud kasutamiseks kõrgema ekpluatatsioonikoormusega elu- ja ühiskondlike ruumide seinte ehituseks.
edasi artikli juurde

Norgips GKBI 13 niiskuskindlam kipsplaat

Niiskuskindlama kartongiga kaetud kipsplaat kasutamiseks suurema õhuniiskusega siseruumide ehituseks.

edasi artikli juurde

Norgips Floor 13

Tugevdatud füüsiliste ning heade heliisoleerivate omadustega kipsplaat aluspõrandate ehituseks. Sobiv enamikele põrandakattematerjalidele nagu PVC, keraamilised plaadid, vaip- ja laminaatkatted jne. Täiskant servaga.

 

edasi artikli juurde

Norgips GKF 15 Tulekindlam kipsplaat

Suurendatud tuleohutusomadustega 15mm paksune kipsplaat. Kasutatamiseks seinte ja lagede ehituseks kõrgendatud tulekindluse nõuetega kohtades, samuti teraskonstruktsioonide tulekaitseks.

edasi artikli juurde

Norgips GU9 tuuletõkkeplaat

Kipsplaat kasutamiseks karkass-välisseinte isolatsioonimaterjali katmiseks seina kaitseks tuule ja niiskuse eest. Tuuletõkkeplaat tuleb katta ilmastikukindla fassaadikattega.
edasi artikli juurde

Norgips GU-X 9

GU-X9 on teise põlvkonna tuuletõkkeplaat mis koosneb immutatud kipssüdamikust, mida esi- ja tagaküljel kaitseb kartongikiht. GU-X9 on välja töötatud ja kohandatud just põhjamaistele ehitustraditsioonidele ja kliimale ning mille puhul on arvestatud sellega, et plaat võib seista ilmastiku käes avatuna kuni kuus kuud.

edasi artikli juurde

Norgips WeatherBoard 9

Uue põvlkonna tuuletõkke kipsplaat, mille pealispinna materjaliks on traditsioonilise kartongi asemel klaaskiud. Anorgaaniline plaat võib olla väliskeskkonnale avatuna kuni 12 kuud.  Norgips Weather Board sobib eriti hästi kohtadesse, kuhu orgaanilisi materjale ei soovitata, nt kinnistesse tühemikesse hallitusriski tõttu. Norgips Weather Board on hea alternatiiv hoonetes, mis asuvad rannikuäärses keskkonnas, kus õhuniiskus on aasta ringi väga kõrge, ning erihoonetes, nagu ujulad, veekeskused jms.

edasi artikli juurde

Norgips Humidboard 2.0, 13

Norgips Humidboard on niiskuskindel komposiitplaat sisetöödeks niiskustundlikes keskkondades. Ehitusplaadi südamik on immutatud ja kaetud sünteetilise kiuga mis on püsivalt liimitud ümber südamiku.Testides ei ole tuvastatud mikroobite kasvu. Plaat ei mädane ega lagune bioloogiliselt. Faasitud servaga.

edasi artikli juurde

×